Otvoren je natječaj za radno mjesto

asistenta voditelja studija (ž/m)

Studio traži pozitivnu i komunikativnu osobu izraženih organizacijskih sposobnosti s osjećajem za poslovnu etiku i odgovornost koja bi se pridružila njihovom ambicioznom timu na poziciji asistenta voditelja studija.  Radi se o radnom mjestu sa širokim rasponom zadataka, od administracije i komunikacije do organizacije uredskog poslovanja. Kandidati mogu očekivati stručno usavršavanje, kao i mogućnost napredovanja, te rad u stimulativnom i kreativnom radnom okruženju. Mjesto rada je Zagreb, Froudeova 1. Osoba se zapošljava u stalni radni odnos

Studio SODAarhitekti osnovan je 2010. godine. Bavi se arhitektonskim projektiranjem zgrada različitih mjerila i namjene. Sudjeluju i nagrađivani su na arhitektonskim i urbanističkim natječajima te su za svoj rad osvojili domaće i međunarodne nagrade i priznanja. Prilikom projektiranja njeguju individualan pristup svakom novom zadatku. Poseban interes imaju prema održivom projektiranju, upotrebi lokalnih materijala i tehnologija, novim pristupima uobičajenim projektantskim zadacima, spoju tradicionalnog i suvremenog, low cost i cost efficient načelima. Karakterizira ih potpuna predanost radu, te analitičan, konceptualan, integralan i profesionalni pristup svakom projektu, bez obzira na mjerilo i budžet. Njihov tim trenutno broji deset članova.

Opis posla

– asistencija voditelju studija pri obaljanju različitih zadataka
– vođenje arhive, biblioteke i različitih evidencija
– prijem stranaka, telefonskih poziva i pošiljaka
– prikupljanje i priprema dokumentacije za potrebe ureda i računovodstva
– vođenje kadrovskih poslova (evidencije zaposlenika, natječaaji za zapošljavanje, prijave/odjave)
– sastavljanje i prikupljanje računa, ugovora i ponuda
– obavljanje plaćanja
– priprema dokumentacije za natječaje
– nabava uredskog materijala
– koordinacija poslova zaštite na radu
– administracija web stranice
– poslovi odnosa s javnošću
– usmena i pisana korespodencija
– organizacija događaja i poslovnih putovanja
– provođenje i unapređenje poslovnih procesa
– priprema plana i materijala za odnose s javnošću
– pružanje podrške projektnom timu
– izvješćivanje o aktivnostima studija
– obavljanje različitih poslova van ureda
– ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

– razvijene organizacijske i komunikacijske sposobnosti
– efikasno upravljanje vremenom
– samostalnost, točnost i sistematičnost u izvršavanju radnih zadataka
– ambicioznost, profesionalnost i motiviranost u radu
– pouzdanost, organiziranost i snalažljivost
– numerička inteligencija
– visoki stupanj odgovornosti
– informatička pismenost
– pozitivan način razmišljanja
– sposobnost logičkog zaključivanja
– iznimno naglašena poslovna etika, lojalnost i odgovorno raspolaganje povjerljivim informacijama
– visoki stupanj odgovornosti i motiviranosti
– otvorenost u komunikaciji i sposobnost rješavanja problema
– sklonost timskom radu
– poštivanje zadanih rokova

Sadržaj prijave

  1. životopis u Europass formatu
  2. individualizirano motivacijsko pismo
  3. ostale priloge koje kandidati smatraju bitnima za njihovu prijavu

Način i rok prijave

Prijave se upućuju isključivo elektronskom poštom na adresu info@sodaarhitekti.hr. Naslov e-maila:  “AVS – ime i prezime”

Zadnji dan za slanje prijava je 28.06.2018.

Predviđeni početak rada

srpanj/kolovoz 2018.